سلام
من دختر مجرد بالای سی سال هستم، تحصیل کرده و خیلی شناخته شده، چون دکترام رو هم ایران گرفته ام. ولی تا حالا تو عمرم 33 میلیون ندیده ام که حالا حتی بتونم با 40 میلیونش یک زمین سنددار به نام خودم بخرم، چه برسه به اینکه بتونم خونه به نام فرزندخوانده ام کنم. میخواستم اگر بشه کسی من رو به فرزندخواندگی قبول کنه، تا هم شرایط ازدواجم بیشتر جور بشه و هم بتونم کسی رو به فرزندخواندگی قبول کنم. شماره تماس و آدرس مجازی هم نمیدم، چون مزاحم و باج افزار زیاد دارم. این آدرس خونه مونه: ****

این پیامی بود که تو صفحه فرزندخواندگی سازمان بهزیستی گذاشتم. چند وقت پیش تو رادیو گوش میکردم که میگفت ایران دومین ارتش سایبری دنیا رو داره. احتمالا منظورش هم این بوده که مثلا همه فامیل ما رو به اضافه یک چند فامیل الحاق شده جمع کرده اند بشن جویندگان مریم رجویو این جور چیزا تو تشکیلات من. بعد من کیم. مبدع شبکه های بازاریابی هرمیو یک چند تا گلدکوییست جدیدو مواد فروش و جاسوس و از این جور چیزا که هنوز نتونسته ان تا حالا کشفم کنن.

اگر ناراحت نمیشین که همه فامیل ما ناموس دارندو مزاحم شما هم ممکنه بشن، برای خواستگاری هم قدمتون رو چشم.

پ.ن: آدرس رو پاک کردم. ولی از طریق تماس با ما، نظرات هم چنان در خدمتم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندسی بهداشت حرفه ای بیمارستان شهدای لردگان بی خواص توتال کیک بوکسینگ بانوان ایران Mobinaelmi@yahoo.com موزیکستان camera راهکار‌های ارتقا کارو کسب اینترنتی دانلود فایل دانلود رمان جدید | رمان فا علوم تجربی